Kategorie


Newsletter

Join us on Facebook !

guest_txt_block


Wszystkie informacje dotyczace legalności oraz regulacji prawnych danej substancji znajdziecie pod linkami :


https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_%C5%9Brodk%C3%B3w_odurzaj%C4%85cych_i_substancji_psychotropowych


http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20051791485


§1

Znajdujesz się na stronie LegalCHEM ktora jest wlasnoscia Cypryjskiej spółki SIDEMOORE  

§2

Strona LegalCHEM znajduje się pod adresem www.LegalCHEM.pl

 §3

Aby zamówić produkty ze strony www.LegalCHEM.pl musisz być pełnoletni  - jeżeli nie masz 18 lat, niezwłocznie opuść tą  stronę . Nie propagujemy narkotyków i nikogo nie zachęcamy do ich spożywania i używania, a tym bardziej do ich produkcji. Wszystkie produkty sprzedajemy tylko jako odczynniki chemiczne  Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne i moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych tutaj produktów. Wszystkie informacje zawarte w opisach i na opakowaniach produktów służą celom edukacyjnym, i nie są zachętą do łamania prawa, a tym bardziej do spożywania produktów sprzedawanych na stronie LegalCHEM

 §4

Żaden z produktów sprzedawanych na tej stronie nie powinien być spożywany przez kogokolwiek !!! , a w szczególności  przez osoby, które biorą  przepisane przez lekarza lekarstwa, kobiety w ciąży, osoby z wysokim ciśnieniem krwi, osoby z chorobami tarczycy i/lub serca, osoby z cukrzycą , osoby stosujące inhibitory MAO (monoaminooksydazy), środki i leki antydepresyjne, lub jakiekolwiek inne lekarstwa na receptą.

 §5

Ta strona internetowa nie powinna być w żaden sposób używana do promowania politycznych i/lub nielegalnych działań.

 §6

W ofercie sklepu internetowego www.LegalCHEM znajdują się produkty w pełni legalne na terenie Czech( w przypadku gdy produkt zawiera substancje zakazane w danym kraju nie wysyłamy tam paczki , natomiast większość produktów jest legalna na terenie cale UE ) . Przy realizacji zamówień zagranicznych wykluczamy w pełni odpowiedzialność  na rzecz zamawiającego, zgodnie z konwencja o handlu tranzytowym.

 

 §7

Rejestracja

1. Każdy użytkownik podczas procesu rejestracji musi podać prawidłowe dane, min: imię, nazwisko, adres zamieszkania itp. lub pełne dane firmy.

2. Podczas rejestracji należy podać prawidłowy adres email Państwa konta pocztowego - będzie on potrzebny do potwierdzania operacji zakupu danego produktu. Jeżli nie posiadają… Państwo konta email mogą… je Państwo założyć bezpłatnie na jednym z darmowych serwisów z kontami e-mail.

3. Po przejściu pomyślnie przez proces rejestracji otrzymają Państwo na adres email informacje potwierdzającą założenie nowego konta.

4. Podawanie cudzych danych osobowych (podszywanie się) lub danych przypadkowych np. : imię "rejo" będzie skutkowało usunięciem takiego konta z bazy danych.

5. Jeżeli użytkownik zakupi produkty, których nie będzie chciał kupić jego konto zostanie wyłączone.

 §8

Kupowanie produktów

1. Kupowanie produktów może się odbywać tylko zgodnie z zasadami ustalonymi przez administratora serwisu.

2. Ceny produktów są podawane w sposób widoczny dla wszystkich, przez co kupienie produktów po innej cenie jest niemożliwe.

3. Ceny oraz nazwy i cechy towarów są weryfikowane przy operacji kupowania.

4. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia bez podawania przyczyny.

5. W przypadku braku na magazynie zamówionego produktu lub produktów, klient zostanie o tym fakcie powiadomiony w czasie do 48 godzin.

 §9

Zwroty towarów i reklamacje

1. Każdy zakupiony towar można zwrócić w terminie 2 tygodni od daty zakupu, w przypadku, kiedy będzie on posiadał widoczną  wadę  uniemożliwiającą korzystanie z niego.

2. Sklep LegaCHEM.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania zakupionych produktów niezgodnie z ich przeznaczeniem.

3. Nie przyjmujemy także zwrotów towarów, które zostały uszkodzone podczas transportu lub w sposób ich nieprawidłowego używania.

 §10

Założenie konta w serwisie oznacza zgodęz powyższym regulaminem i jego pełna akceptację .

 §11

Niniejszy regulamin zakupów obowiązuje od 1 Lutego  2014 , aż do odwołania.

 §12 
Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez jeden rodzaj płatnosci i jest nim wplata na konto